Imprezy dla dorosłych

2021-12-22

W środowe przedpołudnie 22 grudnia w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Kielcach bibliotekarka z filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej uczestniczyła w warsztatach plastycznych. Tajemnicza walizka zawierała wszystko, co potrzebne do wykonania świątecznych dekoracji. W przytulnej świetlicy mieszkańcy z uśmiechem przystąpili do malowania bombek, klejenia łańcuchów i tworzenia jedynej, niepowtarzalnej choinki. Zajęciom plastycznym towarzyszyły pogaduchy o tradycjach bożonarodzeniowych. Choć ręce już nie tak sprawne, to zadanie przed jakim stanęli Pensjonariusze nie sprawiło większych trudności. Radość goszcząca w ich sercach znalazła odzwierciedlenie w wykonanych pracach. Oceńcie sami.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt.