Imprezy dla dorosłych

Language show

2020-03-02

2 marca 2020 r. uroczystego otwarcia Biblioteki Językowej i "Language show" w Filii nr 9 dokonał Zastępca Prezydenta Kielc Marcin Różycki. Spotkanie, prowadzone przez koordynatora projektu "Dwujęzyczne Świętokrzyskie" Andrzeja Łukasika, upłynęło na interesujących rozmowach i występach wokalnych. Wśród gości byli m.in.: Robert Cassettari z Australii oraz polsko-szkocka rodzina państwa Ironmonger. Dziękujemy nauczycielom i uczniom I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, II LO im. Jana Śniadeckiego, VI LO im. Juliusza Słowackiego za wspaniałe występy i prezentacje oraz Zespołowi Szkół Ekonomicznych w Kielcach za przygotowanie wybornego poczęstunku.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów obcojęzycznych w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach przy ul. Okrzei 9.