Niebieska Strefa A A+ A++

Imprezy dla dorosłych

Wybierz filię: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 666 | usuń filtr

Oblicza mojego miasta

11 grudnia 2010 r. w Filii nr 11 odbyło się otwarcie wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie fotograficznym "Oblicza mojego miasta". Laureatom konkursu nagrody wręczali Paweł Pierściński i Andrzej Borys.

Wystawę będzie można oglądać w Galerii "Wichrowe Wzgórze" do końca stycznia 2011 r., następnie w:

  • Galerii Bibliote…

Czytaj dalej

Fantazje artystyczne

Dnia 5 listopada 2010 roku w Filii nr 11 odbył się kolejny wernisaż Grupy Art Angel. Wystawa zatytułowana Fantazje artystyczne prezentuje płaskorzeźby Grzegorza Tyrały oraz prace malarskie i rysunki Renaty Kot-Koniecznej.

Założyciel Art Angel Kielce - Maryla Wierzbowska Usa oraz wiceprezes Stowarzyszenia Artystów Plastyków Święt…

Czytaj dalej

Chopin a muzyka i muzycy Kielecczyzny

28 kwietnia 2010 r. w Filii nr 11 (ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53) odbył się konkurs Chopin a muzyka i muzycy z Kielecczyzny, w którym udział wzięli uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs ogłoszony został w związku z obchodami Roku Chopinowskiego i obejmował swoim zasięgiem terytorium Kielc.

Jego celem był…

Czytaj dalej

Warsztaty dla bibliotekarzy

27 kwietnia 2010 r. w Filii nr 11 (ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53) odbyły się kolejne warsztaty dla bibliotekarzy pracujących z najmłodszym czytelnikiem, poszerzające wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki, pomagającej w pracy z dziećmi, a tym samym w doborze tekstów wykorzystywanych w biblioterapii.

Warsztaty prowadzone b…

Czytaj dalej

Warsztaty dla bibliotekarzy

24 marca 2010 r. w Filii nr 11 odbyły się warsztaty dla bibliotekarzy MBP, pracujących z czytelnikiem dziecięcym. Warsztaty prowadzone przez psychologów z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, panią Janinę Rzepę i Katarzynę Pawlusek, miały na celu poszerzenie wiedzy bibliotekarzy z zakresu psychologii i peda…

Czytaj dalej

Wernisaż malarstwa Ogólnopolskiej Grupy Art Angel

15 stycznia 2010 roku Anioły Sztuki odwiedziły kolejną filię MBP. Tym razem wernisaż malarstwa odbył się w Filii nr 11 przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53.

Prace uczestników wystawy: Moniki Hartman - Katowice, Beaty Jakimiak - Warszkowo, Włodzimierza Kuklińskiego - Koszalin, Agnieszki Łuczyńskiej - Kielce, Aldony Ostatkiewicz…

Czytaj dalej