"Kultura 6(0)+"

2024-06-23

W ramach projektu „Książka na św. Jana” odbędzie się wycieczka do Czarnolasu, gdzie mieszkał i tworzył najwybitniejszy poeta epoki renesansu Jan Kochanowski. MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach zaprosiła na nią grupę seniorów, słuchaczy Kieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Ponad Czasem”. Uczestnicy zwiedzą Muzeum Jana Kochanowskiego, położone w niezwykle malowniczym miejscu, które sprzyja odpoczynkowi, twórczym natchnieniom i chwilom refleksji.

Zbiórka w niedzielę 23 czerwca o godz. 11.00 na Dworcu Autobusowym.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Kielce, Wodociągi Kieleckie Spółka z o.o. - „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!", Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice.