"Książka w centrum miasta"

2024-06-19

W piątek 21 czerwca, podczas Święta Kielc pracownicy MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach będą dzielić się książkami z kieleckimi instytucjami kultury. W tym roku do akcji promującej czytelnictwo dołączą także Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice.

W sobotę 22 czerwca, z książkowymi prezentami pojawią się w centrum Kielc. Będzie im towarzyszył Jarosław Gugała, ambasador i pomysłodawca akcji „Książka na św. Jana”.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Kielce, Wodociągi Kieleckie Spółka z o.o. - „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!", Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, Restauracja Romantyczna.