"Kącik literacki"

2024-06-19

Już wkrótce kielecka Sienkiewka zatętni życiem, kolorami, muzyką, zabawą. Miasto Kielce będzie obchodzić swoje doroczne święto. Nie zabraknie na nim MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach. W sobotę 22 czerwca Biblioteka zaprasza całe rodziny w godz. 11:00-14:00 do „Kącika literackiego” (stoisko pomiędzy ul. Paderewskiego a Ławeczką Karskiego) , który zorganizuje w ramach akcji „Książka na św. Jana”. Będzie bookcrossing i zajęcia literacko-plastyczne, warsztaty tworzenia drzewa z Czarnolasu, Wszystko na cześć Jana Kochanowskiego, którego imieniny obchodzimy hucznie już po raz trzeci.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Kielce, Wodociągi Kieleckie Spółka z o.o. - „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!", Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice, Restauracja Romantyczna.