Spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

2024-05-29

6 czerwca o godz. 16.30 gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach będzie Agnieszka Lingas-Łoniewska - autorka powieści obyczajowych łączących romans z sensacją. Na spotkanie zapraszamy w ramach cyklu "Biblioteka po sąsiedzku".

Przy książkach pisarki nie da się nudzić. Jej bestsellerowe powieści to między innymi: „Molly", z której powstał nawet serial audio nominowany do nagrody BEST AUDIO Empik Go, „Bez przebaczenia", „Skazani na ból", „Piekło Florencji" czy „Zaopiekuj się mną". Jest ona również założycielką portalu „Czytajmy polskich Autorów" i ogromną miłośniczką zwierząt. Jej codzienne poczynania można śledzić w mediach społecznościowych, w których jest bardzo aktywna.

W kieleckiej bibliotece jej książki biją rekordy popularności, a można znaleźć w niej blisko 70 tytułów. Ma w swoim dorobku wiele serii („Na zakręcie", „Łatwopalni"), jak i pojedynczych książek („Kiedy nadejdzie burza", „Gdzie moje Love Story").

Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książek.
Rozmowę poprowadzi Joanna Nowakowska.

Partnerzy:
Miasto Kielce, Sklep Firmowy Pszczółka, UDRB Dachy Płaskie