Niebieska Strefa A A+ A++

Aktualności

Spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk

2024-04-30

MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach zaprasza 14 maja o godz. 17.30 do Poczytalni Na dVoRcu na spotkanie z Izabellą Frączyk – pisarką i scenarzystką, podczas którego będzie miała miejsce ogólnopolska premiera jej najnowszej książki „Plan doskonały”. Spotkanie z autorką, która zdobywa w mig serca czytelników i rozbawia ich do łez, poprowadzi Aleksandra Kępińska. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek.

Partnerzy: Dom Strawy. Kultowe burgery z Kielc., „Kaganek” Fundacja Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej Industria S.A., Miasto Kielce, Miejski Ośrodek Sportu i Turystyki w Kielcach, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach, Sklep Firmowy Pszczółka, Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach, Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.. - „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!", Zespół Szkół ZDZ w Kielcach

--------

Izabella Frączyk (ur. 4 lipca 1970 r. w Krakowie) – pisarka i scenarzystka. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Zajmowała się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm.

Pisarstwem zajmuje się od 2009 r. Tematem był na początku jej pies, którego wybryki postanowiła opisywać na jednym z internetowych forów dla rozweselenia znajomych. Nie wiadomo kiedy powstało coś w stylu opowieści w odcinkach, a szalony pies zyskał rzeszę wielbicieli, którzy z utęsknieniem wyczekiwali kolejnej porcji humoru.

Tak się zaczęło. Po ciepłym przyjęciu pierwszej powieści „Pokręcone losy Klary” (2010) prawie natychmiast powstały „Kobiety z odzysku” (2011), które już w pierwszych dniach sprzedaży trafiły na listę bestsellerów w Empiku. Kolejne powieści, dedykowane nie tylko kobietom, także zdobyły serca czytelników. Ostatnia z powieści to „Plan doskonały” (2024). Pisze o relacjach i ożyciu, które potrafi być barwne i zabawne. Można w nich odnaleźć samych siebie, zobaczyć się jak w krzywym zwierciadle i uśmiać się do łez.
Źródło: http://www.izafraczyk.pl/