Konkurs "MIŁOSZ W KOMIKSIE"

2024-04-18

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Miłosz w komiksie organizowanym w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek oraz w związku z ustanowieniem roku 2024 - Rokiem Czesława Miłosza

1. Organizatorem Konkursu „Miłosz w komiksie” jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych.
3. Zadanie polega na przedstawieniu postaci Czesława Miłosza w zbiorze krótkich, kilkuobrazowych historyjek.
4. Jedna osoba może maksymalnie złożyć 1 pracę (objętość max. 4 strony formatu A4), która nie była uprzednio nagradzana ani publikowana. Technika wykonania prac dowolna.
5. Prace należy nadsyłać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście na adres: Dział Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach, ul. M. Konopnickiej 5, 25-406 Kielce, lub nadsyłać drogą elektroniczną w formie skanu lub formie cyfrowej na adres agnieszka.rogalska@mbp.kielce.pl. Zgłoszone prace powinny zawierać dopisek: konkurs „Miłosz w komiksie”.
6. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń – 13 maja 2024 r. Ogłoszenie wyników do 15 maja 2024  na stronie internetowej i profilu Facebook MBP w Kielcach.
7. Nagrodą główną w konkursie jest okolicznościowe zwiedzanie krakowskiego mieszkania Noblisty oraz nagroda niespodzianka.