Niebieska Strefa A A+ A++

Aktualności

Ankieta MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach

2024-02-10

Dla wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na to, co dzieje się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach, przygotowano krótką ankietę. Dyrekcji i pracownikom pomoże ona wypracować ofertę adekwatną do potrzeb użytkowników. Każdy może napisać jakich spotkań autorskich oczekuje, na jakich działaniach Biblioteka powinna się skupić w ramach promocji czytelnictwa.

Formularze będą dostępne we wszystkich placówkach od poniedziałku 12 lutego. Można je również pobrać poniżej. Wypełnione formularze w formie papierowej można składać w dowolnej filii. Ankietę można wypełnić także online. Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/f/A8Kpmb67. Na odpowiedzi Biblioteka czeka do końca lutego br.

MBP liczy na szczere opinie i ciekawe propozycje. Pragnie współtworzyć z odbiorcami obraz kultury w naszym mieście. Być może nie będzie w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich, ale w miarę możliwości postara się zaspokoić gusta jak największej liczby osób i weźmie pod uwagę najczęściej powtarzające się preferencje.