Czytajcie - Wygrywajcie!

2023-07-03

II etap konkursu NAJLEPSZY CZYTELNIK za nami. Spośród wszystkich aktywnych czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach, którzy wypożyczyli najwięcej książek w II kwartale tego roku wyłoniliśmy następujących laureatów:

W KATEGORII DO LAT 15
tytuł Najlepszego Czytelnika otrzymują: Antoni Miernik, Maja Pańczyk, Aleksander Miernik, Wojciech Krawczyk, Wojciech Żubrowski, Julia Frąk, Edward Gul, Franciszek Strzelecki, Tymon Dzwonkowski, Oliwia Starościak, Filip Danasiewicz, Amelia Szymonek, Jan Fąfara.

W KATEGORII POWYŻEJ LAT 15
tytuł Najlepszego Czytelnika otrzymują:
Ewa Skibka, Alicja Jabłońska, Alicja Kołodziejczyk, Barbara Janos, Grażyna Trybek, Agata Frąk, Teresa Szymoniak, Marek Czekaj, Mirosława Skłodowska, Barbara Stępień, Maria Banaś, Barbara Węgrzyn, Barbara Olesińska.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do naszych placówek po odbiór dyplomów oraz nagród.

Partnerzy: Miasto Kielce, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, E1GOKART Gokarty Kielce, Kino Fenomen, Kino Moskwa, Magia Karmelu, Mobius, Sabat Krajno PARK Rozrywki i Miniatur, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, Wydawnictwo Dwukropek, Oficyna Wydawnicza Volumen, Centrum Bajki w Pacanowie, Castorama Polska, Świętokrzyska Kolejka Wąskotorowa Ciuchcia Ponidzie.