Piknik rodzinny

2023-07-22

22 lipca Filia nr 11 wzięła udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Wichrowe Wzgórze" i Dom Kultury "Sabat". Festyn obfitował w olbrzymią ilość przeróżnych atrakcji, pogoda dopisała i na Osiedle Świętokrzyskie przybyło mnóstwo kielczan, którzy chcieli przyjemne spędzić sobotnie popołudnie. Bibliotekarki urozmaicały rodzinom czas wesołym torem przeszkód, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród małych i starszych dzieci. Szczególnie miłe dla pracowników filii było, gdy dzieci podchodząc wołały: "Byłem u pani w bibliotece!". Kilka godzin zabawy minęło bardzo szybko, a teraz bibliotekarze „jedenastki” czekają na kolejne spotkania z milusińskimi w progach swojej filii.