"Kulturalny senior" na spektaklu w Warszawie

2023-06-24

Wesoły autobus pełen uśmiechniętych i zrelaksowanych seniorów wyruszył z Dworca Autobusowego Kielce w kierunku Warszawy. A dokładnie do Białołęckiego Ośrodka Kultury na spektakl teatralny „Inteligenci”. Podróż minęła im przyjemnie i w mgnieniu oka dotarli do celu. Poruszeni czekali na widowisko, które od początku wciągnęło ich w pełną humoru i emocji historię. A zapewniła je nie tylko interesująca akcja, ale też gwiazdorska obsada. Kulturalny wyjazd należał do bardzo udanych.

Partnerzy: Miasto Kielce, Biedronka, Wydawnictwo Marginesy, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, Buskowianka Zdrój, Wydawnictwo Jedność, Wydawnictwo Jupi jo.
Kielce Europejska Stolica Kultury 2029

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.