"Gościnnie z książką" w Ostrowcu Świętokrzyskim

2023-06-23

Razem z bibliotekarzami z MBP w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Jarosławem Gugałą promowaliśmy czytelnictwo na terenie Ostrowieckiego Browaru Kultury, gdzie odbyło się krótkie spotkanie z dziennikarzem. Jarosław Gugała przedstawił ideę projektu "Książka na św. Jana", który zdobywa coraz więcej zwolenników.

Dzięki uprzejmości firmy Biedronka do rąk najmłodszych trafiły książki i maskotki. Dziękujemy dyrektorowi Pawłowi Górniakowi oraz pracownikom Biblioteki za miłe przyjęcie i włączenie się do akcji.

Partnerzy: Miasto Kielce, Biedronka, Wydawnictwo Marginesy, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, Buskowianka Zdrój, Wydawnictwo Jedność , Wydawnictwo Jupi jo
Kielce Europejska Stolica Kultury 2029

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.