Kulturalny senior

2023-06-19

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach zaprasza wszystkich seniorów spragnionych kulturalnych wrażeń, na bezpłatny wyjazd do Białołęckiego Ośrodka Kultury w Warszawie na spektakl „Inteligenci”. Pełna humoru i emocji komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie, w lekki, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć?

Wyjazd odbędzie się w sobotę 24 czerwca, z Dworca Autobusowego Kielce przy ulicy Czarnowskiej 12.
Obowiązują zapisy. Pierwszeństwo mają studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Liczba miejsc ograniczona. Informacje: tel. 41 362 70 13.

Partnerzy: Miasto Kielce, Biedronka, Wydawnictwo Marginesy, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, Buskowianka Zdrój, Wydawnictwo Jedność.
Kielce Europejska Stolica Kultury 2029

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.