Spotkanie z Magdaleną Zawadzką

2023-06-16

Magdalena Zawadzka – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, będzie gościem wydarzenia „Książka na św. Jana” w MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach. 23 czerwca 2023 r. o godz. 18:00 spotka się z czytelnikami w Poczytalni Na dVoRcu. Wstęp wolny.

Aktorka ma na swoim koncie wiele wspaniałych kreacji, zarówno na scenach teatralnych, jak i na wielkim ekranie. Największą popularność i sympatię widzów przyniosła jej rola Baśki w filmie „Pan Wołodyjowski” i serialu „Przygody Pana Michała”. Podczas spotkania z czytelnikami podzieli się historiami z planów filmowych oraz opowie dlaczego zaczęła spisywać wydarzenia swojego życia. Jest autorką trzech książek: „Moje szczęśliwe wyspy”, „Gustaw i ja” oraz „Taka jestem i już”.

Rozmowę poprowadzi Hanna GrudzińskaRedaktor naczelna Wydawnictwa Marginesy. Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek. Transmisja online w mediach społecznościowych.

Partnerzy: Miasto Kielce, Biedronka, Wydawnictwo Marginesy, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, Buskowianka Zdrój, Wydawnictwo Jedność, Wydawnictwo Jupi jo!
Kielce Europejska Stolica Kultury 2029

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.