Familijny spektakl teatralny „TotoTitoTamto”

2023-05-04

MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach zaprasza w środę 10 maja o godz. 11:00 do Parku Miejskiego im. Stanisława Staszica na szalone widowisko cyrkowe „TotoTitoTamto”, utrzymane klimacie komedii dell`arte. Artyści Teatru Jednej Miny z Krakowa przygotowali pantomimiczną sztukę, która będzie opowiadać o przygotowaniach do urodzin… jednego z widzów. Mnóstwo zabawnych gagów, piękne oryginalne maski, pokazy cyrkowe, a wszystko dopełnione wspaniałą muzyką zespołu Ethnogarden.

W przedstawieniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, bowiem artyści współtworzą interaktywne widowisko ze zgromadzoną publicznością. Po spektaklu odbędą się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, przygotowane w oparciu o znane bajki Aleksandra Fredry. Ilość miejsc ograniczona. Informacje pod tel. 41 362 70 13.

Wydarzenie w ramach projektu „Podróże ku kulturze. Przystanek: Fredro”.
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.
Partnerzy: PZU , Miasto Kielce, Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.