Gala Wolontariatu

2023-05-27

W Domu Środowisk Twórczych – Pałacyku Zielińskiego w Kielcach odbyła się Gala Wolontariatu na zakończenie projektu Wolontariat długoterminowy w placówkach kultury i edukacyjnych. Wzięli w niej udział przedstawiciele Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach, m.in. Robert Ciułek, kierownik biblioteki językowej. Odebrali podziękowania za współpracę z wolontariuszami, których gościły dwie placówki - Filia 9, gdzie pracowały Karina i Diana z Ukrainy oraz Poczytalnia Na dVoRcu, w której odbywały wolontariat Anastazja z Ukrainy oraz Melody z Francji. Na gali obecny był także również były wolontariusz Filii nr 9 Francesco z Włoch. Współpraca z Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach i wolontariuszami to czysta przyjemność.