Ogólnopolska premiera biblioteczna książki "Prezydent"

2023-05-15

Na ogólnopolską premierę biblioteczną książki „Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim” wybrano MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach. SPOTKANIE AUTORSKIE Z PREZYDENTEM ALEKSANDREM KWAŚNIEWSKIM i ALEKSANDREM KACZOROWSKIM odbędzie się 24 maja o godz. 18:00 w Poczytalni Na dVoRcu.

Książka „Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim” to wywiad-rzeka, w którym po raz pierwszy prezydent otwarcie mówi o sobie. O swoim dzieciństwie, rodzinie, relacjach z żoną i córką. Zdradza, jak to jest być jednocześnie prezydentem i ojcem nastolatki. Dzieli się przepisem na udane małżeństwo. Opowiada o początkach w polityce i pokazuje, że przyjaźnie w niej, choć są trudne, to jednak możliwe. Odsłania kulisy władzy i prezydentury, przez pryzmat najważniejszych wydarzeń w historii. „Dziś jest bardziej dyplomatą niż politykiem, co pozwala mu spojrzeć z dystansem i głębią nie tylko na własną drogę, ale też na zmiany, przez które przeszły zarówno Polska, jak i cały świat” - Wydawnictwo Znak.

- Wstęp na spotkanie za okazaniem wejściówki - do odbioru od 16 maja w Poczytalni na dVoRcu. Liczba miejsc ograniczona.
- Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki wraz z osobistą dedykacją autorów.
- Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w mediach społecznościowych. Link do serwisu YouTube - https://bit.ly/450GHfx

Partnerzy:
Wydawnictwo Znak, Restauracja Antresola