Kielcer Plauderabend

2023-03-17

Dr Donata Wójcik oraz Ralph Arzt z Instytutu Literaturoznawca i Językoznawca UJK wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Jerzego Pilcha w Kielcach zapraszają na spotkanie z językiem niemieckim. Organizatorzy zachęcają do przyjścia nie tylko o osoby początkujące (A1), ale także biegle posługujące się językiem (C2). Spotkanie odbędzie się 22 marca 2023 r. w godz. 17:00-19:00 w Filii nr 9 przy ul. Okrzei 9.

Kielcer Plauderabend to dwie godziny rozgrywek i aktywności z językiem niemieckim, podczas których będzie można szlifować swoje umiejętności językowe i interkulturowe, otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące kultury niemieckiej, wymienić doświadczenia. Zainteresowani znajdą także literaturę w języku niemieckim.