Spotkanie autorskie z Magdaleną Jarząbek

2023-02-27

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach zaprasza 8 marca 2023 r. na spotkanie z Magdaleną Jarząbek, autorką serii książek „Zabójcze piękno”. Spotkanie zainauguruje nowy cyklu wydarzeń „Biblioteka po sąsiedzku”. Rozpocznie się o godz. 16:00 w Filii nr 12 przy ul. Zagórskiej 60. Wstęp wolny.

Magdalena Jarząbek to pisarka młodego pokolenia, która zadebiutowała w ubiegłym roku. Nakładem Wydawnictwa Videograf SA ukazała się trylogia stanowiąca połączenie gorącego romansu i kryminału. W jej skład wchodzą: „Zabójcze piękno”, „Zabójczy blef” i „Zabójcza prawda”. Wszystkie części są intrygujące, niebanalne i tajemnicze, a jaka jest ich autorka? Warto się przekonać przychodząc na spotkanie do Filii nr 12.

Rozmowę z Magdaleną Jarząbek poprowadzi Kamila Wilk. Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia książek. Na uczestników czeka także niespodzianka. Autorka wraz z prowadzącą przygotują pytania dotyczące spotkania. Osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi, otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Kielce, Art&Books - ręcznie malowana porcelana, Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., Buskowianka Zdrój, No to SzOK, Piekarnia Białogon.
Patronat medialny: KlikRadio; Polska literatura kobieca, erotyki i nie tylko.

MAGDALENA JARZĄBEK – urodziła się 10 maja 1993 roku. Pochodzi z województwa świętokrzyskiego, a na stałe mieszka w Kielcach z mężem i dwiema najwierniejszymi psimi przyjaciółkami – Tosią i Lulu. Początkująca żona szczęśliwego męża, absolwentka politechniki, redaktorka i korektorka, duszą jednak artystka malująca porcelanę. Miłość do czytania narodziła się w niej ponad 10 lat temu, niedługo po tym zaczęła recenzować powieści i prowadzić bloga o tematyce książkowej. Fanka emocji, miłości i krwi w powieściach. Wzięła los w swoje ręce, zmieniając swoje życie o 180 stopni i sama zaczęła tworzyć historie, które poruszają czytelników. Wierzy, że marzenia nie spełniają się w magiczny sposób i skrupulatnie sama je sobie realizuje. „Zabójcze piękno” – pierwszy tom trylogii, jest jej debiutem powieściowym.