Konkurs "Najpiękniejsze wakacje Mikołajka"

2023-10-09

Mikołajek to ulubiony bohater cyklu książek Rene Goscinego – klasyka literatury dziecięcej. Zachęcamy dzieci w wieku od 3 do 5 lat z Naukowych Przedszkoli Integracyjnych Mini College do zilustrowania wybranej przygody Mikołajka.

Jedno przedszkole może nadesłać jedną pracę konkursową, wykonaną dowolną techniką plastyczną, w dowolnym rozmiarze. Do pracy można dodać krótki, maksymalnie trzyzdaniowy opis interpretujący wykonane dzieło plastyczne. Opis wykona opiekun grupy.

Prace należy dostarczyć do 20 listopada 2023r. do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Pilcha w Kielcach, ul. Konopnickiej 5. Finał  konkursu odbędzie 6 grudnia w Filii nr 10, w imieniny Mikołaja.

Konkurs Plastyczny dla Naukowych Przedszkoli Integracyjnych Mini College organizują Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach oraz Naukowe Przedszkola Integracyjne Mini College z siedzibą w Kielcach.