Październik w Bibliotece

2023-10-04

Jesień w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach zapowiada się obiecująco… Już w najbliższy piątek zabierzemy Was w ekscytującą podróż po Mołdawii. A to za sprawą reportażu „Kto zgasi światło? Opowieść o Mołdawii” autorstwa Miłosza Szymańskiego, znanego z bloga "Za Rubieżą". A to tylko preludium dalszych wydarzeń. Czekamy na Was!

UWAGA – grafik jest napięty, ale gwarantujemy, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie!

PAŹDZIERNIK

6.10 godz. 18.00 – spotkanie autorskie z Miłoszem Szymańskim (Poczytalnia Na dVoRcu)
13.10 godz. 18.00 – spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem i przedpremiera jego najnowszej książki „Zło ze wschodu” (Poczytalnia na dVoRcu)
27.10 godz. 18.00 – spotkanie autorskie z Wojciechem Tochmanem (Poczytalnia na dVoRcu)