Podróże z Fredrą

2023-10-16

Druga odsłona projektu "Podróże ku kulturze. Przystanek: Fredro" to wspaniała okazja do spotkań z czytelnikami, autorami książek i artystami. To również podróż, w którą wybrali się bibliotekarze z MBP im. Jerzego Pilcha w Kielcach i wolontariuszka z RCW w Kielcach. Podczas przejażdżki autobusami nr 46 i 51 wręczali współpasażerom książki. Taki miły gest na początek tygodnia to świetna okazja, aby zachęcić do odwiedzin w bibliotekach nie tylko po lektury, ale także po to, aby wziąć udział w ciekawych wydarzeniach, których w tym tygodniu nie zabraknie.

Partnerzy: Miasto Kielce, Kielce Europejska Stolica Kultury 2029

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura - Interwencje. Edycja 2023