Konkurs "Najlepszy Czytelnik"

2023-01-31

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach ogłasza konkurs na Najlepszego Czytelnika. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich aktywnych użytkowników Biblioteki. Spośród nich, na zakończenie każdego kwartału, zostaną wybrane osoby, które wypożyczą najwięcej książek w poszczególnych filiach.

Podsumujemy czytelnictwo w następujących okresach:
- 1 stycznia – 31 marca,
- 1 kwietnia – 30 czerwca,
- 1 lipca – 30 września,
- 1 października – 31 grudnia.

Tytuł Najlepszego Czytelnika zostanie przyznany w 2 kategoriach:
- do lat 15,
- powyżej 15 roku życia.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 10-go dnia następnego miesiąca po zakończeniu danego okresu. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody. O terminie ich wręczenia zostaną powiadomieni osobiście lub telefonicznie. W grudniu odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu i nagrodzeni zostaną Najlepsi Czytelnicy w skali całego roku.

Jeżeli czytelnik nie wyraża zgody na udział w konkursie, powinien ten fakt zgłosić bibliotekarzowi.

Wypożyczajcie – czytajcie – wygrywajcie!

Partnerzy: Miasto Kielce, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, E1GOKART Gokarty Kielce, Kino Fenomen, Kino Moskwa, Magia Karmelu, Mobius Studio, Sabat Krajno PARK Rozrywki i Miniatur, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, Wydawnictwo Dwukropek, Oficyna Wydawnicza Volumen, Centrum Bajki w Pacanowie, Castorama Polska