Ferie w Bibliotece

2023-01-23

Już wkrótce wymarzona przerwa w nauce. Jeżeli ktoś boi się nudy i szuka pomysłów, aby w ciekawy sposób spędzić czas, zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach! Od 30 stycznia do 10 lutego 2023 r. proponujemy zimowy kiermasz rozmaitości. Będzie kreatywnie i kolorowo, nowocześnie, egzotycznie i klasycznie, a przy tym dużo zabawy i śmiechu. W programie m.in.: pasjonujące podróże po świecie literatury, warsztaty z Minecraftem i klockami LEGO, zabawy plastyczne z użyciem cekinów i piankoliny, krzyżówki, quizy, eksperymenty i zabawy ruchowe.

Bibliotekarze rozpoczęli już przygotowania. Podczas zimowych zajęć będą ich wspierać wolontariusze z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, przedstawiciele Centrum Edukacyjnego ProfiLingua, EDUKIDO, Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej w Kielcach.