Budżet Obywatelski dla Biblioteki

2022-09-23

Rozpoczęło się głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Kielce. Wśród projektów dopuszczonych do głosowania znalazło się wiele ciekawych inicjatyw związanych z biblioteką. Jakie to projekty? Zobaczcie sami!

𝑺𝒑𝒐𝒔ó𝒃 𝒏𝒂 𝑵𝒊𝒛𝒊𝒖𝒓𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 - 𝑴𝒖𝒓𝒂𝒍 𝒘 10. 𝒓𝒐𝒄𝒛𝒏𝒊𝒄ę ś𝒎𝒊𝒆𝒓𝒄𝒊 𝒌𝒊𝒆𝒍𝒆𝒄𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 𝒑𝒊𝒔𝒂𝒓𝒛𝒂
𝑵𝒐𝒘𝒐𝒄𝒛𝒆𝒔𝒏𝒂 𝒃𝒊𝒃𝒍𝒊𝒐𝒕𝒆𝒌𝒂 = 𝑵𝒐𝒘𝒐𝒄𝒛𝒆𝒔𝒏𝒚 𝒄𝒛𝒚𝒕𝒆𝒍𝒏𝒊𝒌
𝑬-𝒄𝒛𝒚𝒕𝒂𝒏𝒊𝒆 𝒏𝒂 𝒆𝒌𝒓𝒂𝒏𝒊𝒆
𝑪𝒛𝒚𝒕𝒂𝒎 𝒃𝒐 𝒄𝒉𝒄ę, 𝒄𝒛𝒚𝒕𝒂𝒎 𝒃𝒐 𝒘𝒊𝒅𝒛ę
𝑶𝒃𝒋𝒂𝒛𝒅𝒐𝒘𝒚 𝒃𝒊𝒃𝒍𝒊𝒐𝒕𝒆𝒌𝒂𝒓𝒛
𝑵𝒐𝒘𝒆 𝒌𝒔𝒊ąż𝒌𝒊 𝒅𝒍𝒂 𝑴𝒊𝒆𝒋𝒔𝒌𝒊𝒆𝒋 𝑩𝒊𝒃𝒍𝒊𝒐𝒕𝒆𝒌𝒊 𝑷𝒖𝒃𝒍𝒊𝒄𝒛𝒏𝒆𝒋 𝒘 𝑲𝒊𝒆𝒍𝒄𝒂𝒄𝒉
𝑪𝒚𝒇𝒓𝒐𝒘𝒂 𝒃𝒊𝒃𝒍𝒊𝒐𝒕𝒆𝒌𝒂

JAK GŁOSOWAĆ?

Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie internetowo pod adresem www.bo.kielce.eu, poprzez wypełnienie elektronicznego formularza karty do głosowania.

Do głosowania niezbędne będzie podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłany sms z kodem aktywacyjnym potwierdzającym oddanie głosu. Kod aktywacyjny należy wprowadzić do formularza do głosowania. W ten sposób oddany głos zostaje wprowadzony do systemu.

WAŻNE! Każdy mieszkaniec Kielc może oddać głos tylko 1 raz, wskazując maksymalnie 10 projektów:

1 projekt inwestycyjny duży,
3 projekty inwestycyjne małe,
4 projekty nieinwestycyjne,
2 projekty „zielone”.

Czytelniczko, Czytelniku, Sąsiadko, Sąsiedzie
wszystkie ręce na pokład, głosujcie i podajcie dalej!
Liczymy na Was!

Jeżeli nie masz telefonu komórkowego lub dostępu do Internetu możesz oddać swój głos w naszych placówkach lub specjalnie zorganizowanych na terenie miasta punktach. Wykaz punktów dostępny będzie na stronie www.bo.kielce.eu.