Nagrody za relacje z Dnia Kropki

2022-09-22

Podajemy wyniki Konkursu z okazji Dnia Kropki. Na okrągło lepili, przyklejali, malowali, słuchali inspirujących opowieści oraz świetnie się bawili w domach i przedszkolach:

- Anna Gralińska ze swoją córeczką – małą artystką,
- Edyta Dubiel-Gawrońska z trójką zdolnych urwisów: Jakubem, Alicją i Jankiem,
- Agnieszka Tyc i Agnieszka Nawrot z grupą Średniaków 2 w Przedszkolu Samorządowym nr 34 w Kielcach,
- Agnieszka Ziembicka z grupą Żabek i Motylków w Przedszkolu Samorządowym nr 42 w Kielcach,
- Agata Bender z grupą Motylków w Przedszkolu Samorządowym nr 9 w Kielcach.

Gratulujemy wspaniałych pomysłów i dziękujemy za udział w Konkursie „Zacznij od kropki, czyli Lepimy na okrągło”. Kochane Mamy i Nauczycielki - jesteście nieocenionym przykładem dla dzieci, inspirujecie je do działania, tworzenia. Kochane Dzieci – jesteście urocze, kreatywne, macie ogromny talent. To piękne, że razem odkrywacie świat pełen fantastycznych barw.

Wszystkie Panie, które podzieliły się pomysłami realizowanymi w Dniu Kropki, otrzymują równorzędne nagrody. Wśród nich znajdują się: książka „Lepimy na okrągło” z plasteliną i podkładką, notesy, naklejki i zakładki od Wydawnictwo Jedność  – Wydawnictwo Jupi jo!, książka „Przygody Kiełka. Koloruj z kulturą” od Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach.

Nagrody można odebrać w Filii nr 10 (ul. Konopnickiej 5) w godzinach otwarcia biblioteki. Zapraszamy!