Program II edycji festiwalu literackiego

2022-08-03

Za równy miesiąc rozpocznie się kolejna edycja festiwalu literackiego „Pociąg do literatury. II Herling-Grudziński Festiwal”. Wydarzenie, organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach, Wzgórze Zamkowe – Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej oraz Muzeum Zabawek i Zabawy, odbywać się będzie w dniach 2-6 września 2022 r. Mnóstwo interesujących spotkań autorskich, warsztatów, paneli dyskusyjnych, wielu znakomitych gości, a wśród nich m.in. Ryszard Ćwirlej, Anna Kańtoch, Grzegorz Kozera, Robert Małecki, Joanna Olech, Agata Passent, Andrzej Stasiuk, Tomasz Rożek,  Agata Twardoch, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. więcej informacji w zakładce Festiwal - II edycja.