Piknik Rodzinny – Przyjazne Kielce pod Dalnią

2022-08-10

Zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny - Przyjazne Kielce. Tym razem będziemy się razem bawić na Osiedlu Pod Dalnią. Czekamy na Was!

Gdzie? Plac przy Szkole Podstawowej nr 34
Kiedy? 13 sierpnia 2022,  godz. 11.00-15.00

W programie m.in.: gry i zabawy dla dzieci, tworzenie breloków pod okiem pracowników Kieleckiego Parku Technologicznego, występy wokalne i pokazy taneczne, prezentacja wozu gaśniczego, zaplatanie warkoczyków, malowanie buziek, prezentacja kosmetyków, Kącik Małej Damy (ozdabianie paznokci, robienie bransoletek), układanie klocków LEGO i wiele innych atrakcji.

Partnerzy wydarzenia:
Nu Skin, Colway International, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Domator", Centrum Hakuna Matata, Stowarzyszenie Miłośników Szwejka i Sztuk Wszelakich Kielce, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Kielecki Park Technologiczny, Szkoła Językowa ProfiLingua Kielce, Językowa Akademia Przedszkolaka os. Ślichowice Kielce, Edukido Kielce, Miś Teddy Eddie, Spice Gears Academy, Doradztwo kosmetyczne MARY KAY, Szkoła Tańca CHA-CHA, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach, Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o., TBN Polska, Wolna Strefa Naruszewicza, Mosir Kielce, Magia Karmelu, SP 34 w Kielcach, Fundacja Kochaj Mnie Po Prostu, Wydawnictwo Jedność, Cukiernia Pychotka, Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni  i Usług Komunalnych Spółka z o.o.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.