Piknikujemy!

2022-07-04

9 lipca 2022 – to data kolejnego Pikniku Rodzinnego-  Przyjazne Kielce. Tym razem spotkamy się w Strefie Relaksu w Dolinie Silnicy. Startujemy tradycyjnie o godz. 11:00. Koniecznie zanotujcie tę datę w swoim kalendarzu.
Przygotowaliśmy moc atrakcji dla każdego!

W programie m.in.
występy młodych artystów z Wolnej Strefy Jeziorańskiego i Klubu Seniora przy Hożej, występ zespołu Ayahuasca i Guildo Santosa z zespołu Dobroband. Ponadto warsztaty plastyczne dla dzieci, porady dietetyczne i kosmetyczne, pokaz zumby, trening tabaty i jogi, przeciąganie liny i rozbijanie piniaty, robienie baniek mydlanych, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, skręcanie balonów, zabawy z piłką i wiele innych atrakcji.

Partnerzy wydarzenia:

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach ; Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach im. Stefana Karskiego ; Stowarzyszenie Miłośników Szwejka i Sztuk Wszelakich Kielce ; Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach ; Centrum Hakuna Matata ; Endorfina Kielce ; Wolna Strefa Jeziorańskiego ; Klub Seniora Wolna Strefa Hoża ; Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. ; Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne ; Nu Skin ; Raj Urwisa ; Akademia Kreatywności ; Biegam Bo Lubię Kielce ; ProfiLingua Kielce ; AyAhuasca ; DobroBand ; Cukiernia Pychotka ; Straż Miejska w Kielcach ; Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach ; Państwowa Straż Pożarna w Kielcach.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego