Targi Książki

2022-06-03

Czy święto książki, może być bez książki? Absolutnie nie! Wszystkich wielbicieli literatury i nowości wydawniczych zapraszamy na Targi Książki, które są jednym z punktów programu „Świętojańskie podróże po literaturze”. W dniach 11 i 12 czerwca (sobota – niedziela) w godzinach 11:00– 17:00 ulica Sienkiewicza zapełni się stoiskami najpopularniejszych wydawnictw z całej Polski.

Na uczestników Targów czekać będą:
- bogata oferta książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
- spotkania z regionalnymi autorami;
- stoiska bookcrossingowe;
- upominki książkowe.

Wielkie podziękowania kierujemy do wydawnictw, które przyłączyły się do naszego wydarzenia.
Wydawnictwo Jedność, Wydawnictwo AGORA, Wydawnictwo Karakter, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo MUZA SA, Wydawnictwo Polarny Lis, Wydawnictwo Zielona Sowa, Wydawnictwo Sonia Draga, Wydawnictwo Tatarak, Zysk i S-ka Wydawnictwo, Wydawnictwo Znak, Samowydawcy.pl, You&YA.