Sjesta na czytanie

2022-06-03

Nie od dziś wiadomo, że czytanie książek obniża poziom stresu i pozwala otworzyć się na świat. Czytanie to także źródło ciekawych inspiracji i to niezależnie od gatunku literackiego, któremu jesteśmy oddani. Czy można się nim zarazić?

Dowiemy się tego 11 czerwca na Placu Artystów. Od godziny 11:00 będzie się tam można zrelaksować z książką w specjalnie przygotowanej strefie. Zabierzcie ze sobą swoją ulubioną lekturę. Nic nie stoi na przeszkodzie aby była nią też książka zakupiona podczas Targów Książki odbywających się na kieleckim deptaku.

Zróbcie sobie sjestę, nie na spanie – na czytanie!
Czytajcie! Dla uspokojenia, dla rozwoju emocjonalnego, dla odbycia najwspanialszych podróży!

Dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.