Targi Książki

2022-06-12

W świecie literatury czas biegnie szybciej – takie wrażenie nie było obce uczestnikom zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia Targów Książki na kieleckim deptaku. Na stoiskach można było zakupić w promocyjnej cenie książki z najpopularniejszych wydawnictw z całej Polski, skorzystać z półki bookcrossingowej a także spotkać się i porozmawiać nie tylko z regionalnymi pisarzami. Swoje książki podpisywali m.in. Jacek Łukawski, Katarzyna Kowalewska, Janina Raczyńska-Kraj, Grzegorz Kozera, Szczęsny Wroński, Barbara Wrońska.

Na targach na swoich fanów czekali również autorzy z Samowydawcy.pl
Izabella Agaczewska
Irena Omegard
Nathalie K. Flower
Janusz Muzyczyszyn
Paweł Kolarzyk
Michał Biarda
Mariusz Łapiński
Marek Łasisz

Przez te 2 dni Kielce stało się stolicą literatury, a kielczanie pokazali, że #kielceczytają.
Wszystkim Wystawcom i Autorom życzymy samych bestsellerów a Czytelnikom wielu wrażeń z przeczytanych książek.
Dziękujemy, że byliście z nami!

Fotogaleria I
Fotogaleria II