Spotkanie z Katarzyną Bondą

2022-06-01

Królowa polskiego kryminału Katarzyna Bonda po raz drugi odwiedzi czytelników Miejskiej Biblioteki Publiczna w Kielcach! Tym razem będzie gościem drugiego dnia kieleckiego święta książki "Świętojańskie podróże po literaturze". Koniecznie zanotujcie tę informację w waszych kalendarzach, notesach czy telefonach. Przygotujcie egzemplarze książek do podpisania i bądźcie gotowi. My już nie możemy się doczekać!

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca (sobota) godz. 17:00 w Poczytalni na dVoRcu.
Liczba miejsc ograniczona!
Wstęp z wejściówkami, do odebrania od piątku 3 czerwca w Poczytalni na dVoRcu.
Transmisja online w mediach społecznościowych.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek.
Rozmowę poprowadzi dyrektor MBP Anna Żmudzińska.

Partnerzy: Winnica Złota Wieś, Żółty Słoń

---------------------------------------------------------------

Katarzyna Bonda – ur. 26 sierpnia 1977 roku w Białymstoku. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i scenopisarstwa na łódzkiej filmówce. Przez 12 lat pracowała jako dziennikarka m.in. „Super Expressu”, „Newsweeka”, „Wprost”, „Naj” czy w TVP. Wykłada w szkole kreatywnego pisania, a także utworzyła własną szkołę i portal o pisaniu. W 2007 roku zadebiutowała powieścią kryminalną „Sprawa Niny Frank”, za którą została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Na swoim koncie ma cykl z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem, serię Cztery Żywioły Saszy Załuskiej, Trylogię kryminalną Wiara – Nadzieja – Miłość, oraz najnowszą serię z Jakubem Sobieskim. Nagrody: m.in. za powieść „Czerwony Pająk” w kategorii Najlepsza Polska Powieść Kryminalna, za serię Cztery Żywioły w kategorii Najlepsza Polska Seria Kryminalna, „Kryminalna Piła”, nagroda w kategorii Krajowy Hit Roku, Lwica Biznesu w kategorii Autor Roku itd.