Senior w Sieci - Prażymy Ażurem

2022-05-06

12 maja (czwartek) o godz. 11.00 zapraszamy do Pałacyku Zielińskiego - Domu Środowisk Twórczych w Kielcach seniorów, którzy kochają rękodzielnictwo. Warsztaty kreatywne poprowadzi Agnieszka Kucharska - instruktorka plastyczna, animatorka kultury, współzałożycielka marki Prażymy Ażurem .

Pod okiem sympatycznej instruktorki, przy użyciu tradycyjnych technik ludowych, za pomocą koronek, igieł, szydełek, taśm bawełnianych... zapleciemy wspaniałą ażurową sieć.

Jak zapewnia Agnieszka Kucharska, rękodzielnictwo ma terapeutyczną moc, niweluje stres, przyczynia się do poczucia szczęścia, spełnienia wewnętrznego.

Warsztaty odbędą się w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek, podczas którego Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach będzie realizować projekt „Coolturalny jubileusz”, związany z 20 rocznicą działalności MBP w Kielcach.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia osobiste lub telefoniczne przyjmowane będą w Filii nr 10, ul. Konopnickiej 5, tel. 41 331 66 46 (w godzinach otwarcia biblioteki).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.