Nowe książki w języku ukraińskim

2022-05-24

Już wkrótce Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach otrzyma nieodpłatnie pakiet książek dla dzieci w języku ukraińskim. Jesteśmy wielce uradowani, że nowe książki zasilą zbiory naszej Biblioteki i trafią do rąk ukraińskich dzieci mieszkających w Kielcach. Serdecznie dziękujemy.

Dzięki projektowi #podarujksiążkęukraińskimdzieciom książki trafią do ponad 200 bibliotek publicznych w Polsce. Projekt realizowany jest przez Instytut Książki i Fundację Metropolia Dzieci. Portal Lustro Biblioteki od początku wspiera projekt oraz zamieszcza informacje na temat różnych form pomocy Ukrainie i uchodźcom, materiały do pobrania. Przygotował rzetelne informacje na temat miejsc, gdzie można bezpłatnie skorzystać z ebooków. Zapraszamy do korzystania z tej bazy wiedzy.

Lustro Biblioteki - Książki w języku ukraińskim