Lekcja Wrażliwości

2022-05-17

Fundacja Rozwoju Aktywności "Progress" wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Kielcach zapraszają na Koncert charytatywny zespołu „Gędzi Chór” połączony z licytacją, z którego dochód przekazany zostanie na rzecz odbudowy zniszczonej w pożarze Szkoły Wrażliwości w Kapkazach.

Do tej pory częściowo udało się odbudować to niezwykłe miejsce, ale jest jeszcze sporo do zrobienia. Dlatego bądźcie z nami tego dnia. Zapewniamy moc atrakcji dla miłośników kultury i nie tylko. Biorąc udział w licytacjach, dokładacie swoją cegiełkę do odbudowy Szkoły Wrażliwości. Liczymy na Was.

Spotykamy się 19 maja 2022 r. o godzinie 17:00 w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu.

Wydarzenie objęli patronatem: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn.

Program wydarzenia