Śpiewajmy 100 lat dla filii nr 2 na osiedlu Podkarczówka

2022-05-13

W Tygodniu Bibliotek i Bibliotekarzy filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej obchodziła swój jubileusz. Cytując tekst słynnej piosenki z filmu z państwem Karwowskim 40 lat minęło jak jeden dzień. Życzenia i gratulacje przyjmowałyśmy od naszych gości i czytelników przez cały tydzień. Okazywane dowody sympatii, wzruszające wpisy do kroniki, prezenty książkowe i nie tylko, pieczone specjalnie dla nas smakowitości od naszych drogich sąsiadów ze Środowiskowego Domu Samopomocy Typu C, pielgrzymki przedszkolaków z PS nr 14, którzy obdarowali nas bukietami tulipanów i chóralny śpiew 100 lat. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce naszych nieodzownych przyjaciół z Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Panią kierownik Edytę Kasprzyk, Klubu Senior+ z Panem kierownikiem Adamem Jungiem, Środowiskowego Domu Samopomocy Typu C z Panią dyrektor Dorotą Zając i dla Przedszkola Samorządowego nr 14 z Panią dyrektor Renatą Moniką Jas. Ależ było miło i uroczo.