Biblioteka doceniona podczas Gali Wolontariatu

2022-11-03

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach ponownie została doceniona przez Europejski Korpus Solidarności i Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach. Tym razem za "zaangażowanie i życzliwość podczas realizacji Wolontariatu Długoterminowego w placówkach edukacyjnych i kulturalnych".

28 października podczas uroczystej gali przedstawiciele Poczytalni Na dVoRcu oraz Filii nr 9 otrzymali podziękowania "za serce włożone w odkrywanie potencjału wolontariuszy i rozwój lokalnej społeczności". Szczególne ukłony dla naszych wolontariuszy - Anja, Dmytro, Hamza i Francesco. Cieszymy się, że możemy być częścią wolontaryjnej społeczności. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Miasta Kielce, m.in. wiceprezydent Bożena Szczypiór oraz radny Michał Braun. Galę uświetniły występy uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach.