Akcja rabatowa CZYTAJĄC ZYSKUJESZ PODWÓJNIE

2022-11-14

UWAGA CZYTELNICY!
Rusza akcja rabatowa jakiej w mieście jeszcze nie było. Posiadacze karty bibliotecznej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Pilcha w Kielcach będą mogli skorzystać z rabatów w wielu sklepach i punktach usługowych. Na czytelników czekają zniżki na poziomie od 5% do aż 20%. Bibliotekarze, przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, promują czytelnictwo i wspierają kulturę. Nie masz jeszcze karty bibliotecznej? Najwyższy czas ją wyrobić – zrobisz to w jednej z trzynastu filii kieleckiej instytucji.

CZYTASZ? ODBIERZ RABAT
Jak pokazują dane statystyczne czytelników w Kielcach stale przybywa. Tylko do końca września 2022 r. w miejskiej bibliotece zarejestrowanych było ich blisko 17 tysięcy. Czytelnicy mają możliwość nie tylko wypożyczania książek, czasopism bądź audiobooków, ale również wzięcia udziału w autorskich spotkaniach z pisarzami znanymi w Polsce i za granicą. Dyskusyjne kluby książki, warsztaty edukacyjne, możliwość zagrania w popularne gry planszowe – oferta naszej instytucji jest szeroka. Od teraz posiadacze karty bibliotecznej mogą również korzystać z atrakcyjnych rabatów dostępnych na towary lub usługi w takich kategoriach, jak zdrowie, uroda, edukacja, dziecko czy pupil. Akcja zaplanowana została do 31 grudnia 2023 roku. Bibliotekarze liczą, że liczba Partnerów systematycznie będzie się powiększać, a czytelnicy będę mieli możliwość skorzystania ze zniżek w jeszcze większej liczbie punktów.

Do akcji zapraszamy zarówno czytelników, jak i kieleckie firmy gotowe wspierać wypożyczanie książek. W MBP im. J. Pilcha czeka na Państwa wiele atrakcji. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz kont na portalach społecznościowych – tam znajdziecie Państwo aktualne informacje o tej akcji, jak i wielu innych przygotowanych nie tylko dla miłośników książek” – mówi Anna Żmudzińska, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im J. Pilcha w Kielcach.

Wykaz Partnerów akcji „CZYTAJĄC ZYSKUJESZ PODWÓJNIE” oraz Regulamin poniżej.