Spędź jesień... w Bibliotece

2022-10-07

Jak pisał F. Scott Fitzgerald „życie zaczyna się dopiero jesienią”.
Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Pilcha w Kielcach przedstawia zatem harmonogram jesiennych wydarzeń. Spotkania z himalaistami, podróżnikami, pierwsze w Polsce premiery najnowszych książek, wystawy, przełamywanie tabu z książką w tle – to tylko niektóre z propozycji, które dla Was przygotowaliśmy.

Uwaga – grafik jest napięty, ale gwarantujemy, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie!
Do zobaczenia w Kielcach, do zobaczenia w Bibliotece!

7.10 godz. 17:30
– premiera najnowszej powieści sensacyjnej Kazimierza Wóycickiego „Lista Agentury”  (Poczytalnia na dVoRcu)
12 .10 godz. 17.30 - premiera  najnowszego dzieła  Piotra Bogusława-Jędrzejczaka „Kocoboły”  (Poczytalnia na dVoRcu)
14.10 godz. 17:00 – „Kielce w malarstwie i fotografii” : wystawa  obrazów Bolesława Jóźwika i panoram kieleckich Tadeusza  Józefa Matuszaka (Poczytalnia na dVoRcu)