Pokaz umiejętności psa ratowniczego

2022-10-17

20 października 2022 r. o godz. 12:00 zapraszamy do Poczytalni Na dVoRcu. O tym, jakie umiejętności posiadają czworonożni ratownicy opowie ratownik z Grupy Sudeckiej GOPR. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak wygląda szkolenie psa ratowniczego i na własne oczy zobaczą jak prezentują się jego zdolności. Wstęp wolny! Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Każdy ma swoje K2”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta.
Partnerzy wydarzenia: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasto Kielce, Garett, Lyofood, Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., Społem PSS Kielce, Psy Ratownicze GOPR, Winnica Sandomierska, Kwiaciarnia Pod Zegarem Kielce.
Patronat medialny: Wyborcza.pl Kielce, TVP3 Kielce, Echo Dnia Kielce, Radio eM Kielce, Radio Kielce, Telewizja Świętokrzyska Kielce Radio Ostrowiec, 2 Tygodnik Kielecki, Rekord - Radio Świętokrzyskie 89,6 FM.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Miasta Kielce.