Wirtuoz Biznesu 2021

2021-09-18

Wirtuoz Biznesu 2021 w kategorii Instytucja dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach za wspieranie aktywności czytelniczej oraz propagowanie kultury w województwie świętokrzyskim. Nagroda przyznawana jest co roku przez Konsorcjum Naukowo Edukacyjne. Stanowi zaświadczenie o rzetelności, znajomości i stosowaniu przepisów prawa oraz przestrzeganiu wysokich standardów obowiązujących w biznesie oraz działalności publicznej. Kapituła plebiscytu doceniła wkład Biblioteki w rozwój ekonomiczny i intelektualny kraju.

18 września, podczas uroczystej gali w Targi Kielce S.A., w obecności Marcina Chłodnickiego - Wiceprezydenta Kielc, statuetkę i certyfikat z rąk dr. Adriana Lipy, odebrała dyrektor MBP w Kielcach Anna Żmudzińska. Nie ukrywała dumy z otrzymanego wyróżnienia, które jest świadectwem solidnej pracy instytucji będącej doskonałym przykładem jak osiągnąć sukces.

Cieszymy się, że MBP w Kielcach została doceniona przez Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne i gratulujemy pozostałym laureatom.