Druga konferencja prasowa

2021-08-25

Szczegóły dotyczące organizacji, programu i źródeł finansowania Herling-Grudziński Festiwal podano podczas konferencji prasowej w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej. Na pytania dziennikarzy odpowiadali przedstawiciele władz samorządowych i organizatorzy wydarzenia: Marcin Chłodnicki – zastępca Prezydenta Miasta Kielce, Paweł Walesic – kierownik Oddziału Dziedzictwa Narodowego w Departamencie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Marzena Surdyka – zastępca dyrektora w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, Anna Żmudzińska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, Ewa Chabielska – dyrektor Wzgórza Zamkowego, Marek Maciągowski – dyrektor OMPiO, Jolanta Białek – szef Działu Edukacji OMPiO.

Festiwal już za kilka dni. Zapraszamy!