Piknik integracyjny

2021-06-14

Duża porcja dobrej zabawy, niezliczona ilość dobrego humoru i pełna integracja to najważniejsze elementy zakończonego w sobotę 12 czerwca pikniku integracyjnego, jaki odbył się w ramach wydarzenia REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2021. W trakcie imprezy nie zabrakło pokazów tanecznych, występów muzycznych, gier oraz konkursów. Prym wiedli najmłodsi uczestnicy wydarzenia, którzy rywalizowali w strefie zabaw stworzonej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach. Ci nieco starsi mogli zasmakować pysznej zalewajka świętokrzyskiej i zapoznać się z szeroką ofertą produktów dla środowiska osób niewidomych i słabowidzących. Cieszymy się, że bibliotekarze mogli przyłączyć się do akcji i wziąć udział w integracji środowiska osób niepełnosprawnych.