A A+ A++

Aktualności

Bank BGK Mecenasem Biblioteki

2021-06-10

Miło nam poinformować, że Bank Gospodarstwa Krajowego otrzymał tytuł Mecenasa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach. Dzięki uprzejmości BGK możemy zaoferować naszym czytelnikom 92 nowe książki. W imieniu Banku, na ręce Dyrektor Anny Żmudzińskiej dary przekazała Pani Justyna Wieteska-Sowińska, Dyrektor Rozwoju Regionu Świętokrzyskiego BGK. Złożyła także podziękowanie za to, że BGK może przyczynić się do wzmocnienia i rozbudowania wachlarza zakupionych książek i tym samym wzbogacić filie Biblioteki o nowe poczytne tytuły. Jedną z wartości BGK jest otwarcie wewnątrz korporacji i na zewnątrz, pomoc lokalnej społeczności i mieszkańcom Kielc.

Serdecznie dziękujemy BGK za dofinansowanie działań Biblioteki i wsparcie ważnego celu jakim jest promowanie literatury, czytelnictwa i mowy polskiej. Cieszymy się, że zyskaliśmy wartościowego, przychylnego nam Sponsora.

Wkrótce w naszych filiach będzie można wypożyczyć „Wianek z lawendy” Agnieszki Olejnik, „Koronkową suknię” Karoliny Wilczyńskiej, „Niespodzianki losu” (T. IV) Krystyny Mirek, „Jeszcze w zielone gramy” Anny R. Niemczynow, „Odwrócić wzrok” Rachel Abbott, „Afekt” Remigiusza Mroza, „Biblię diabła” Leszka Hermana i wiele innych bestsellerowych tytułów. 

Strona BGK www.bgk.pl