Nie tylko Bajkowy Przystanek

2021-05-28

Otwarcie Punktu Promocji Kielc, występy artystyczne, wystawy, zawody sportowe, pokazy łazików marsjańskich i wiele innych atrakcji w różnych miejscach naszego miasta. Nie mogło zabraknąć Prezydenta Miasta Kielce Bogdana Wenty, przedstawicieli władz samorządowych, dyrektorów instytucji i mieszkańców - od najmłodszych do najstarszych.

Taki dzień nie mógł się także obejść bez MBP w Kielcach. Byliśmy jak zwykle w naszych filiach, ale też razem z Wami spędzaliśmy miło czas na Bajkowym Przystanku w Parku im. Adolfa Dygasińskiego na Bocianku. Wyścigi na miotłach, koło fortuny, chatka Baby Jagi wypełniona zagadkami, puzzle, malowanie, wyklejanie, przebieranie. Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Dziękujemy, że razem z nami spędziliście ten dzień.