Muzykuj w Mediatece

2021-05-14

Piątkowy wieczór 14 maja 2021 r. minął pod hasłem „Muzykuj w Mediatece”. Podczas spotkania autorskiego zaprezentowana została książka „Dziennik klikomanki” Florii Netnickiej – barwna opowieść wzbogacona informacjami z dziedziny opery i teatru. Pod pseudonimem autorki ukrył się Piotr-Bogusław Jędrzejczak, dyrektor Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Podczas rozmowy z Małgorzatą Oracz opowiedział nieco więcej o fabule książki, historii jej powstania, a także zachęcił wszystkich do sięgnięcia po nią w wolnej chwili . Wydarzenie wzbogaciła inscenizacja teatralna fragmentu książki wykonana przez Dorotę Anyż i Annę Domalewską – aktorki teatru „Kubuś”. Całości towarzyszyła „Aria Królowej Nocy” Wolfganga Amadeusza Mozarta.