Konkurs literacki "Niezwykłe kobiety"

2021-02-25

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Ania Masternak Fotografia, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Niezwykłe kobiety”. Pragniemy uhonorować kobiety i podarować im chwilę luksusu i oderwania od codzienności w trakcie profesjonalnej sesji fotograficznej. Naszym Czytelnikom proponujemy „zabawę słowem” w formie krótkiego opisu „Twojej kobiety - bohaterki”.

1. Opisz kobietę, która jest dla Ciebie inspiracją lub która wywarła wpływ na Twoje życie.
Może to żona, mama, przyjaciółka, może postać literacka, a może sławna podróżniczka czy dziennikarka.
2. Forma pisarska dowolna, jury będzie brać pod uwagę pomysłowość opisu oraz przekaz emocjonalny, zawarty w pracy.
3. Polub stronę Ania Masternak fotografia – Ania Masternak jest fundatorem nagrody. Fotografka zaprosi zwycięzcę konkursu na niecodzienną sesję fotograficzną.
4. Wasze propozycje przesyłajcie na adres promocja@mbp.kielce.pl
5. Na Wasze pomysły czekamy do 7 marca, a ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca 2021 r. na stronie FB Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach. Najciekawsza praca zostanie zaprezentowana na stronie internetowej www.mbp.kielce.pl oraz na Facebooku.